select your language:
Gizlilik Politikası
 
ENTPA Ürünler
 
Entcam CCTV
Honeywell AHD CCTV
Honeywell IP CCTV
Honeywell Yangın
Hanwha Vision
SUNELL
 
Arama  
 
 
ENTPA'ya Ulaşın
 
A: Y.Dudullu OSB. 1.Cadde No:23 34775 Ümraniye - Istanbul / TR.
T: +90 (216) 314 36 44
F: +90 (216) 314 16 15
 
 
 
Gizlilik Politikası
 
http://www.entpa.com.tr İstanbul, Türkiye’de bulunan aynı zamanda bu sitenin sahibi ve işletmecisi olan ENTPA Elektronik Cihazlar İmalat ve Ticaret A.Ş. ‘ nin (bundan böyle “Entpa” olarak anılacaktır) iş sahası hakkında temel bilgiler içermektedir. Bu web sitenin sahibi ve işletmecisi Entpa’dır.

Entpa
Kullanıcı, bu sitede Entpa burada sağlanan bilgilerin içeriğinin doğruluğu, güvenilirliği veya içeriği hususunda Entpa'nın kullanıcıya herhangi bir garanti vermediğini kabul etmektedir. Yukarıda belirtilenlere ek olarak ne Entpa ne de Entpa'nın yasal ortakları verilerdeki hatalardan, yanlışlıklardan, ihmallerden veya diğer kusurlardan veya burada yer alan bilgilerin yersiz oluşlarından veya özgün olmayışlarından, kullanıcıya bu bilgilerin aktarımındaki gecikme veya kesilmesinden, bunlardan kaynaklanan veya kaynaklandığı iddia edilen zararlardan, sorumlu tutulamaz. Yukarıda belirtilen tarafların hiçbiri üçüncü şahısların hasar veya kayıplarından, kâr kaybı, cezai veya dolaylı hasarlar dâhil olmak üzere ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, sorumlu olamaz. Ne Entpa ne de iştirakleri, bilgi sağlayıcıları veya içerik sağlayıcıları burada sağlanan bilgilerin güncelliği, sekansı, doğruluğu, tamlığı hususunda garanti vermemektedir. Ayrıca bu bilgilerin kullanımı sonucunda elde edilen sonuçlar hususunda da hiçbir garanti mevcut değildir.

İçerik:
Bu web sitesinin içeriği, etki alanı (domain) adresinin herhangi bir uzantısı, Entpa hizmetlerini ve ürünlerini tanıtmak, sunmak için tasarlanmış, kurulmuş, değiştirilmiş ve/veya güncellenmiştir. Bu web sitesi hiçbir şekilde etik dışı, politik bilgi içermemektedir.

Veri Koruma Politikası
www.entpa.com.tr adresine veya bu site sınırları içerisinde sağlanan diğer eposta adreslerine gönderilen epostalar gizli tutulacaktır. Eposta yoluyla elde edilen iletişim bilgileri diğer ticari olan veya olmayan üçüncü taraflarla hiçbir amaç için paylaşılamaz ve bu bilgiler üçüncü tarafa iletilmez.

Haklar
Entpa, bildirimde bulunmaksızın bu web sitesinde yer alan bilgilerde değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutar. Tüm görüntüler, teknik veya teknik olmayan bilgi ve pdf, jpg, jpeg, gif ve/veya diğer biçimlerde tüm sunulan dosyalar, Entpa tarafından hazırlanır ve bunların kullanımı, kopyalanması ve/veya izni olmadan dağıtılması kesinlikle yasaktır. Entpa bu web sitesinin içeriği yönetir.

Görüşleriniz
Bu web sitesi veya gizlilik politikası hakkındaki her türlü yorumlarınızı lütfen info@entpa.com.tr adresine gönderiniz.
 
 
 
ENTPA Elektronik Cihazlar Tic. Paz. ve Turizm A.Ş.
 
Y.Dudullu OSB. 1.Cadde No:23 34775
Ümraniye - Istanbul / TR.